ویژگی‌های

طراحی ایرانی

تمامی تولید محصولات دستگاه دستمال کاغذی در شرکت ماشین سازی بزرگ آمل در داخل کشور و در این شرکت انجام می شود .

پشتیبانی قوی

ما در شرکت ماشین سازی بزرگ آمل بعد از تحویل دستگاه دستمال کاغذی پشتیبانی قوی برای آموزش و نحوه استفاده از دستگاه ها را داریم .

تحویل سریع

ما در شرکت ماشین سازی بزرگ آمل بعد از عقد قرار داد نسبت به ساخت و تحویل سریع دستگاه ها اقدام کرده و دستگاه ها طبق زمان مشتری تحویل میدهیم.

مشاوره رایگان

شما قبل از خرید هر نوع دستگاه دستمال کاغذی می توانید از مشاوره رایگان این مجموعه استفاده کنید تا تمامی سوالات شما پاسخ داده شود .

برای راه اندازی خط تولید رابیتس  ابتدا باید دستگاه هایی تهیه کرد که به طور کلی به آنها دستگاه تولید رابیتس می گویند. این دستگاه ها مجهز به  فناوری‌های گیربکسی، پنومتیک و هیدرولیک هستند. دستگاه های خط تولید رابیتس عبارتند از:

  • دستگاه‌های اتوماتیک سیستم PLC
  • سیستم‌های تمام اتوماتیک و نمیه اتوماتیک

این دستگاه ها در فرمت و  مدل‌های یک و ده تایی در بازار وجود دارند. سیستم تک برگی می تواند در ساعت ۱۵۰ برگ رابیتس و  سیستم ده برگی می تواند در هر ساعت ۲۲۰ برگ رابیتس تولید کند.

قیمت خط تولید رابیتس و قیمت دستگاه تولید آن امروزه بر اساس هزینه و نرخ ارز روزانه تعیین میشود. در هرصورت برای راه اندازی کارگاه یا خط تولید رابیتس نیاز به نیروهای کارشناس و افراد مجرب است تا تولید این محصول باکیفیت انجام شود.

 

اگر سوالی در مورد این محصول دارید با شماره های زیر تماس گرفته شود تا اطلاعات محصول در اختیار شما قرار بگیرد :

 

مهندس فضلی :    ۰۹۱۱۵۶۱۱۴۱۱

مهندس خاکپور :  ۰۹۱۱۹۱۰۱۴۹۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری در :

Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
Email

ما را دنبال کنید :

مشاوره و انتخاب دستگاه

با ثبت فرم زیر از تخفیفات ویژه M.B.A برخوردار شوید .

درخواست مشاوره رایگان و  استعلام قیمت می توانید از طریق فرم زیر شماره همراه خود را وارد کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود .