ماشین سازی بزرگ آمل سازنده ماشین آلات دستمال کاغذی

سازندگان ماشین آلات دستمال کاغذی در ایران هرکدام بخشی از این صنف بزرگ را برعهده گرفته اند که بعنوان مثال می توان عرض کرد مجموعه ای فقط قسمت برش دستمال کاغذی را برعهده دارند و یا مجموعه ای دیگر قسمت بسته بندی دستمال کاغذی را برعهده دارند و یا اینکه تولید قطعات یدکی ماشین آلات دستمال کاغذی را در دست ساخت و برنامه کاری خود دارند.

گروه ماشین سازی بزرگ آمل به صورت گروهی، سازنده ماشین آلات دستمال کاغذی می باشد که از ساخت قطعات تا مونتاژ همه ماشین آلات دستمال کاغذی را در مجموعه خود قادر به ساخت و ارائه به بازار داخلی و خارجی می باشد.

 

لوگو ماشین سازی بزرگ آمل

 

گروه ماشین سازی بزرگ آمل سازنده دستگاه دستمال کاغذی ۱۰۰ برگ و یا ۲۰۰ برگ می باشد که در این راستا توانست بیش از ده دستگاه دستمال کاغذی را به ثبت و ابداع برساند.

این مجموعه به عنوان سازنده دستگاه دستمال کاغذی در ایران و صادرات محصولات خود خط تولید دستمال کاغذی در شهرستان آمل در حال فعالیت می باشد که از سال 1387 توانست به بازار جهانی راه پیدا نماید و در سال۱۳۹۶برترین صادرکننده دستگاه دستمال کاغذی در ایران باشد.

باشد که سازندگان دستگاه دستمال کاغذی بتوانند به کلیه کشورهای جهان صادر ات محصولات خود را انجام دهند.

ما را دنبال کنید :

مشاوره و انتخاب دستگاه

با ثبت فرم زیر از تخفیفات ویژه M.B.A برخوردار شوید .

درخواست مشاوره رایگان و  استعلام قیمت می توانید از طریق فرم زیر شماره همراه خود را وارد کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود .