دستگاه دستمال کاغذی برای تولید دستمال کاغذی های مختلف بکار میرود . این نوع دستگاه ها دارای انواع مختلفی بود که هر کدام دارای مزایا و معایت خودشان می باشند . همچنین هزینه هر مدل دستگاه دستمال کاغذی متفاوت بوده و بسته به بودجه شما متغییر می باشد .

دستگاه دست دوم دستمال کاغذی

ما در مجموعه ماشین سازی بزرگ آمل تولیدد کننده انواع دستگاه دستمال کاغذی در ایران و مازندران ، دستگاهای متنوعی از دلسی و فول کات را به شما ارائه می دهیم . قیمت تمام شده هریک از دستگاه ها متفاوت بوده و برای شما بسته به سفارش شما متغییر می باشد .

همچنین ما در این مجموعه دارای تعدادی دستگاه دستمال کاغذی کارکرده بود که بنابر دلایل مختلف از مشتریان قبلی برای فروش موجود می باشد . این دستگاه ها در شرکت ماشین سازی بزرگ آمل مورد بررسی های مختلف از لحاظ کارایی قرار میگیرند و مجدد برای فروش رفرش می شوند .

شما مشتری گرامی درصورت علاقه برای خرید دستگاه دست دوم دستمال کاغذی فقط کافیست با ما تماس بگیرید تا مشخصات کامل دستگاه ها برای شما ارسال شوند .

ما را دنبال کنید :

مشاوره و انتخاب دستگاه

با ثبت فرم زیر از تخفیفات ویژه M.B.A برخوردار شوید .

درخواست مشاوره رایگان و  استعلام قیمت می توانید از طریق فرم زیر شماره همراه خود را وارد کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود .