درامد کارگاه تولید دستمال کاغذی

درامد کارگاه تولید دستمال کاغذی

آیا  قصد سرمایه گذاری در یک شغل جدید را دارید ؟
بهتر است برای سرمایه گذاری بدنبال شغلی باشید که از بازار خوبی برخوردار باشد , تولید دستمال کاغذی جز مشاغلی است که امروزه بسیار مورد تقاضا است و در همه جا مورد مصرف قرار می گیرد , کسب و کار تولید دستمال کاغذی یک تجارت سودآور در مقیاس کوچک است که با سرمایه گذاری کم می توان به  بازده خوبی دست یافت .

معرفی طرح
هدف از تهیه طرح توجیهی تولید دستمال کاغذی برآورد هزینه های لازم برای راه اندازی کارگاه تولید دستمال کاغذی در سال 1400 است , اطلاعات مهمی که در طرح محاسبه شده اند شامل  سود فروش دستمال کاغذی , درامد کارگاه تولید دستمال کاغذی ,لیست مواد اولیه تولید دستمال کاغذی  به همراه قیمت آنها, لیست دستگاه تولید دستمال کاغذی و هزینه احداث کارخانه تولید دستمال کاغذی و همچنین اطلاعات مالی دیگری که در آشنایی با این حرفه بسیار به شما کمک می کند.این طرح بر اساس قیمت ها و هزینه های سال 1400 نگارش شده است و می تواند راهنمای مناسبی برای افرادی باشد که قصد سرمایه گذاری در این کار را دارند و یا همچنینن می توانید برای گرفتن مجوز تولید دستمال کاغذی و همچنین  گرفتن وام و تسهیلات تولید دستمال کاغذی هم از این طرح استفاده کنید.

 

همانطور که می دانید تقاضای دستمال کاغذی بسیار افزایش یافته است ، اگر محصول تولیدی کیفیت و بسته بندی خوبی داشته باشد می تواند سرمایه گذاری امنی برای کارآفرینان و سرمایه گذاران باشد, زیرا تقاضا در این مورد روز به روز در حال افزایش است .

کسب و کار تولید دستمال کاغذی
دستمال کاغذی یک تکه دستمال از جنس کاغذی است که برای تمیز کردن دست یا صورت استفاده می شود ، جاذب ، بهداشتی و کوچک هستند. دستمال کاغذی به طور گسترده ای در رستوران ها ، مهمانی ها ، سالن های زیبایی ، خانه ها و ادارات استفاده می شود. با افزایش فرهنگ غذاهای فست فود و تأثیرگذاری بر عادات غذاخوری ما ، تقاضا برای دستمال کاغذی به طور پیوسته افزایش یافته است.

معرفی محصول :
دستمال کاغذی یک کسب و کار در مقیاس کوچک است که می توان با سرمایه گذاری کم هم کار را شروع کرد , راه اندازی این کسب و کار به نیروی انسانی زیاد و ماشین آلات پیچیده نیاز ندارد .
برای شروع باید اندازه مناسب را برای تولید انتخاب کنید و تمرکز بر بازخورد مشتریان باعث بهبود فروش شما می شود  می تواند سودآور باشد , کسب و کار تولید دستمال کاغذی را می توان با نیروی نیمه ماهر با مواد اولیه و سرمایه کمتر آغاز کرد .

 

 

آیا طرح تولید دستمال کاغذی مناسب است ؟
و چگونه بفهمیم که یک کار برای سرمایه گذاری مناسب است یا خیر؟

زمانی که شما تصمیم می گیرید وارد یک حرفه جدید بشوید و کار جدید را شروع کنید مهم است که از آینده آن طرح چشم انداز درستی داشته باشد و مطمئن باشید که سرمایه گذاری درستی انجام می دهید .  همچنین ان مهم است که بدانید این ایده سودآور است، نیروی مکار ماهر و مختضض آن در در موقعیت مکانی شما در دسترس است و و بازار فروش خوبی دارد و مختص به زمان و فصل خاصی نیست و  از همه مهم تر  لازم است که مطمئن بشوید که مواداولیه آن همیشه در دسترس است ,  در این این صورت می تواند به مراحل بعدی پروژه که مرحله اجرایی است فکر کنید.

درامد کارگاه تولید دستمال کاغذی
درامد کارگاه تولید دستمال کاغذی  بستگی به ظرفیت تولید و تنوع محصولات تولیدی شما دارد , طبق آخرین آمار موجود سالانه بیش از 160 هزار تن دستمال کاغذی در کشور تولید و مصرف می شود. حال اگر شما هم برنامه دقیقی برای  تولید دستمال کاغذی، داشته باشید مسلما می توانید به درآمد مناسبی برسید , تولید دستمال کاغذی  به دانش و مهارت خاصی نیاز ندارد؛ زیرا ماده اولیه که همان کاغذ تیشو می‌باشد، دستخوش تغییرات آنچنانی نمی‌گردد و فقط در اندازه‌های استاندارد برش خورده و بسته‌بندی می‌شود. فقط کافیست بسته بندی مناسب و شکلیلی داشته باشد و همچنین  از مواد اولیه تولید دستمال کاغذی با کیفیتی استفاده کنید که بتوانید جایگاه مناسبی در بین سایر رقبا پیدا کنید.

 

مجوز تولید دستمال کاغذی
اخذ مجوز تولید  برای کسب و کارهای مختلف با توجه به  ثبت شرکت و پروانه‌ی کسب واحدهای تجاری متفاوت است , اولین مرحله‌ی قانونی در فرآیند اخذ مجوز تولید، اجازه گرفتن برای احداث واحد تولیدی است که به آن جواز تاسیس گفته می‌شود؛ یعنی بدون این‌که سوله‌ای بخرید و تجهیزاتی تهیه کنید، طرح توجیهی می‌نویسید و آن را به نهاد مربوطه ارائه می‌کنید تا بررسی کنند و در صورت تأیید برای خرید زمین و سوله و ماشین‌آلات و … اقدام کنید.

در طرح توجیهی متراژ سوله‌ و تعداد نفرات و تیراژ تولید و تعداد ماشین‌آلات و … دقیقاً مشخص شده است و برمبنای آن‌ها نوع فعالیت و میزان آلایندگی کارتان مشخص می‌شود، ضمنا‍ً بعد از دریافت جواز تأسیس موظف هستید که دقیقاً مطابق طرح توجیهی عمل کنید تا به مرحله‌ی بهره‌برداری و شروع کارتان برسید.

 نهاد صادرکننده‌ی جواز تأسیس کجاست؟

این موضوع دقیقاً به نوع فعالیت شما بستگی دارد؛ بیشتر طرح‌های تولیدی با وزارت صنعت و معدن و تجارت سر و کار دارند اما مثلاً برای محصولات کشاورزی باید از طریق وزارت جهاد و کشاورزی و برای مصنوعات دستی از طریق وزارت صنایع دستی و گردشگری اقدام کنید.
گاهی ممگن است که برای گرفتن مجوز نیاز باشد به چند وزارت خانه مراجعه کنید تا بتوانید مجوزهای قانونی را برای شروع کار خود بگیرید.

 

 

خلاصه گزارش:

1-عنوان فعاليت:

تولید دستمال کاغذی

2-ظرفيت :

500 تن در سال

3-مجري طرح:

4-محل اجرا :

5-اشتغال طرح :

8نفر

6-سرمايه ثابت طرح :

29125.07میلیون ریال معادل دو میلیارد و نهصد و دوازده میلیون و پانصد و هفت هزارتومان

7-سرمايه در گردش :

28195.07میلیون ریال معادل دو میلیارد و هشتصد و نوزده میلیون و پانصد و هفت هزارتومان

8-سرمايه گذاري کل طرح :

57320.14میلیون ریال معادل پنج میلیارد و هفتصد و سی و دو میلیون و چهارده هزارتومان

9-ميزان زمين طرح :

2000متر مربع

10-ميزان زمين بنا :

400متر

11-ميزان تسهيلات مورد نياز :

45856.12میلیون ریال معادل چهار میلیارد و پانصد و هشتاد و پنج میلیون و ششصد و دوازده هزارتومان

12-نوع تسهيلات :

وام 5 ساله

13-نقطه سربه سر :

37.85%

14-مدت برگشت سرمايه :

4 سال

15-نرخ بازدهي سرمايه :

30.06%

16-تورم :

30 %

16-نرخ تنزیل :

25%

فهرست مطالب موجود در تولید دستمال کاغذی نگارش سال 1400:

برآورد زمین  یا مکان مناسب برای طرح توجیهی تولید دستمال کاغذی
برآورد محوطه سازی های لازم
برآورد هزینه ساخت و ساز کارگاه تولید دستمال کاغذی
برآورد هزینه خرید و لیست ماشین آلات و تجهیزات
برآورد تاسیسات عمومی و تجهیزات (تاسیسات)
برآورد وسایل حمل و نقل

برآورد تجهیزات لازم برای طرح توجیهی تولید دستمال کاغذی
برآورد آب ،برق ،سوخت مصرفی
برآورد هزینه تعمیرات ونگهداری
برآورد حقوق و دستمزد نیروی انسانی

برآورد هزینه ثابت
برآورد هزینه های سرمایه ای
برآورد هزینه قبل از بهره برداری
برآورد سرمایه در گردش
برآورد نحوه سرمایه گذاری کل طرح توجیهی تولید دستمال کاغذی
برآورد هزینه استهلاک پس از اجرای توسعه :
برآورد هزینه تولید سالیانه

برآورد قیمت تمام شده
قیمت فروش
درصد فروش در نقطه سربه سر
برآورد سود و زیان ویژه
برآورد سرمایه ثابت سرانه
برآورد کل سرمایه گذاری سرانه
برآورد نرخ بازدهی سرمایه
برآورد دوره برگشت سرمایه
برآورد درصد فروش در نقطه سربه سر
برآورد ارزش افزوده خالص و نا خالص و نسبت های آن

فهرست مطالب

درامد کارگاه تولید دستمال کاغذی

فیسبوک
توببتر
واتساپ
تلگرام
پرینت
ایمیل
Pinterest

ما را دنبال کنید :

مشاوره و انتخاب دستگاه

با ثبت فرم زیر از تخفیفات ویژه M.B.A برخوردار شوید .

درخواست مشاوره رایگان و  استعلام قیمت می توانید از طریق فرم زیر شماره همراه خود را وارد کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود .