تولید دستگاه دستمال کاغذی در آمل | ماشین سازی بزرگ آمل

Deprecated: تابع _register_controls از نگارش 3.1.0 منسوخ شده است! به جای آن از Elementor\Controls_Stack::register_controls() استفاده نمایید. in /home/sabzba/domains/mba-co.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379

فول کات با چاپ عرض 41

ویژگی‌های

دستگاه فول کات با چاپ عرض 41 یکی از محصولات شرکت ماشین سازی بزرگ آمل می باشد . این دستگاه با استفاده از رول تیشو عرض 41 ، گراماژ 13 قابلیت تولید دستمال کاغذی رومیزی را همزمان با ایجاد چاپ رنگی را دارد . این دستگاه در دو مدل چاپ دو رنگ و چهار رنگ قابل عرضه می باشد .

تعداد برگ برای بسته بندی محدود نمی باشد و تولید کننده می توانددر جعبه های 200 یا 300 برگی و با هر تعداد برگی که مد نظر داشته باشد ، بسته بندی جعبه ای یا فلکسی نماید . همچنین قلقلک امباس به سفارش مشتری که طرح برجسته روی کاغذ دستمال کاغذی را ایجاد می نماید .

رنگ بکار رفته در این دستگاه از نوع مرکب حلال با آب می باشد که حجم مصرف آن بسیار کم می باشد و در بازار رقابت می تواند سهم به سزایی را ایفا نماید .

 

فول کات با چاپ عرض 41

 

مشخصات دستگاه فول کات با چاپ عرض 41 :

طول : 4 متر

عرض : 1/5 متر

ارتفاع : 2 متر

برق مصرفی : 3 فاز 25 آمپر

دارای موتور گیربکس 2/2 KW

دارای موتور وکیوم 5/5 KW

ظرفیت تولید : 6500 عدد جعبه دویست برگ در یک شیف کاری 8 ساعته

 

مشاوره و انتخاب دستگاه

جهت درخواست تماس از طرف کارشناسان شرکت ماشین سازی بزرگ آمل برای استعلام قیمت و مشاوره رایگان می توانید از طریق فرم زیر شماره همراه خود را وارد کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود .

ما را دنبال کنید :