لطفا تا بارگذاری کامل منتظر باشید ...
0%

دستگاه فول کات با چاپ

دستگاه فول کات بدون چاپ
آبان ۷, ۱۳۹۷
دستگاه فول کات پوینت تو پوینت عرض ۴۱
آبان ۷, ۱۳۹۷

دستگاه فول کات با چاپ از جمله ماشین آلاتی می باشد که شرکت ماشین سازی بزرگ آمل به عنوان تنها شرکت سازنده آن در کشور می باشد.

دستگاه فول کات با چاپ از جمله ماشین آلاتی می باشد که شرکت ماشین سازی بزرگ آمل به عنوان تنها  شرکت سازنده آن در کشور می باشد.   دستگاه فولکات با چاپ عرض 41

این دستگاه قابلیت همزمان تولید دستمال کاغذی جعبه ای و چاپ رنگی روی تیشو دستمال کاغذی را دارد.

نحوه کار این دستگاه به این صورت می باشد که رول تیشو مواد اولیه دستمال کاغذی بعد از گذشتن از میان کلیشه های چاپ آغشته به رنگ و ایجاد چاپ طبق طرح روی کلیشه، چاپ به داخل باکس برش هدایت شده و دستمال ها ام باس خورده و برش و تا می گردد و آماده بسته بندی با دستگاه بسته بندی دستمال کاغذی می گردد.

تیراژ تولید دستگاه فول کات با چاپ۶۵۰۰ جعبه دویست برگی در یک شیفت کاری۸ساعته می باشد.

در گذشته کلیه تولیدکننده ها برای ایجاد چاپ روی دستمال کاغذی مجبور به خرید یک دستگاه چاپ دستمال کاغذی و یک دستگاه فول کات به صورت جدا از هم بودند که دستگاه فول کات با چاپ در کیفیت تولید، خرید و هزینه اضافی بابت دستگاه ها به صرفه تر بوده و یک نیروی کار نیز کمتر مصرف می نماید.

دستگاه فول کات با چاپ دارای یک عدد موتور گیربکس به توانkw۴ (کیلووات) ساخت شرکت ایلماز ترکیه بوده و قسمت چاپ آن از یک مدار بادی برخوردار بوده که تولیدکننده می تواند با استفاده از یک کلید گردان برقی قسمت چاپ را از مدار خارج نموده و به دلخواه خود دستمال کاغذی ساده و بدون چاپ، تولید و بسته بندی کند.

دستگاه تولید دستمال کاغذی فول کات با چاپ دارای طول۵متری و عرض۵/۱متری و ارتفاع۲متری می باشد .

کلید لوازم برقی، ساخت شرکتLS و هیوندای کره جنوبی می باشد.

این دستگاه دارای۱۵ماه گارانتی مستقیم شرکت ماشین سازی بزرگ آمل می باشد.      

قیمت محصول

برای استعلام قیمت های بروز دستگاه تولید دستمال کاغذی و دیگر محصولات از طریق اطلاعات موجود در صفحه تمـــــــــاس با مــــا اقدام کنید.  

دیدگاه ها بسته شده است

به کمک نیاز دارید ؟ گفتگو با ما در واتساپ